KUCHYNĚ,STOLY,ŽIDLE


Kuchyně je místnost, které dnes mnoho lidí přikládá největší důležitost. I když se to na první pohled nezdá, v těchto prostorách tráví celá rodina poměrně hodně času. Prostor kuchyně je dnes propojován nejen s jídelním koutem, ale často i s obývacím pokojem. Samotná kuchyně by měla být uspořádána účelně, funkčně a samozřejmě bezpečně.

 

V naší nabídce naleznete širokou škálu materiálů a barevných kombinací na velkém množství horních i spodních skříněk různých velikostí a uspořádání, potravinových skříní, včetně možnosti zabudovaných spotřebičů, které lze u nás ke kuchyni taktéž vybrat.

 

V případě přání lze vytvořit 3D vizualizaci s cenovým rozpočtem navrhované kuchyně !!!

 

Součástí nabídky jsou i nejrůznější jídelní lavice, jídelní stoly a židle s možností výběru dekorů a potahové látky.

 

Sestavte si u nás Vaši vysněnou kuchyni…

 Bravo 8Bravo 10Eko 8Eko plusBadenBadenBerlínBernBernDortmundDortmundMadridSevillaHalleHalleHalleKrétaKrétaParis stolová sestavaAsolo+BertaBingo+VeronaBonus+BenitoBonus+VeronaBravo+MantaBravo+NancyCasaMia+VenetaCasaMia+VenetaFit+BertaForte+ErikaJadran+OneLido+VeronaMaxiForte+ErikaMiniForte+AllureMonza+LoriMonza+LoriPeru+FalcoPeru+FalcoPiccolo+PaysaneRetro80+VeronaRs80+VenetaRs+LoriVariant+VenetaUdine+TimoAbramAbram jídelní sestavaAmosAmos jídelní sestavaDavidDavid jídelní sestavaRáchelRáchel jídelní sestavaSebaSeba jídelní sestavaSpar+DenisaSwing+Denisa


Copyright © 2012 | Webdesign: Eva Podzimková